Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvojí parkovací metr v Sokolově

24. 2. 2015

Chcete bezplatně parkovat? Není problém - na sídlišti nebo na zahradě svého rodiného domku. Bohužel ve městě ubývá prostoru a přibývá osobních automobilů a situace není výhledově právě nejrůžovější.

Na sídlišti se v ohromném množství aut "ztratí" i to vaše a zajistit si placené tedy pronajaté místo je i pro městskou policii oříšek. Dokážete si představit, že se vám každou chvilku někdo nacpe ne vaše předplacené místo a vy musíte volat místní policii?

Město potřebuje parkovací místa. každý metr je dobrý a tak se hledá, kde se dá ještě ve veřejném místě stání rozšiřovat. Třeba před domy baráčníků. Když s tím nesouhlasí, má prakticky smůlu, neumožníme mu si místo před vlastním domem pronajmout, vždyť má vlastní zahradu a tam má místa na parkování dost a dost. 

Na straně jedné je možné na rozšiřující s eparkovací (a bezplatná) místa lákat mimo sokolovské, na druhou stranu doslova otravujeme místní občany placením parkovného před místním obchoďákem zvaným stále Ural (že by šlo o podporu podnikání?)... No a co, že před Kauflandem nebo jiným je místo pro nákup zdarma. Tak ještě pro jistotu necháme parkovací hodiny u Starého náměstí (platí i pro zde bydlící sokolovské občany). Parkovací hodiny v Divadelní - raději no comment... 

Takže hurá na baráčníky - zabereme i to vaše místo pro sokolovské veřejné parkovací blaho.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář