Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdy konečně někdo opraví tu ďouru ....

1. 7. 2016

Není díra jako díra a ta na sídlišti Vítězná je opravdu výstavní. Kolik měsíců či spíše let je na ulici Spartakiádní ohražené 1,5 parkovacíh stání, kde je propadlá vozovka ... O snaze vedení města Sokolov vypovídá následující komunikace občanky a úřadu, respektivě zastupitelů včetně pana starosty (zdroj: www.sokolov.cz - Napište starostovi):

 • 24.6.2016

  Díra ve Spartakiádní

  dotaz:
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ohrazenou propadlou díru v silnici v ulici Spartakiádní, na kterou se dlouho dívám z okna. Kdy dojde k opravě a jakým způsobem? Zdá se mi, že se stále více propadá. Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchu ve Vaší práci pro město.
  ~ Jarmila Majorošová

  odpověď:
  Vážená paní Majorošová, děkujeme za Váš podnět. Se společností SOTES Sokolov spol. s r.o. v současné době odbor správy majetku řeší způsob opravy. Předmětem opravy komunikace není pouze oprava samotného propadu, ale i zjištění jeho příčiny a zabránění jeho dalšího vzniku. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme příjemný den.
  ~ Bc. Jaroslav Urbánek, odbor správy majetku

  Dobrý den, záležitost jsem konzultoval s radním pro dopravu Mgr. Kubisem a shodli jsme se na tom, že je potřeba daleko dříve projektově připravit alespoň první část rekonstrukce ulice Spartakiádní. Požádám tedy o jistou dávku trpělivosti, neboť jsme si vědomi, že jak projektově, tak finančně půjde o náročnou akci, nicméně stejně tak chápeme její potřebnost.

  ~ Bc. Jan Picka, starosta města

 • 13.5.2016

  Oprava Vítězné ulice se žel protahuje

  odpověď:
  Dobrý den. S politováním musím konstatovat a velice se proto zlobím, že dokončení rekonstrukce Vítězné ulice se opět termínově natahuje. Vzhledem ke klimatickým podmínkám jsem věřil, že už se bude dávno pracovat a začal jsem pátrat, v čem je problém, a zjistil jsem, že komunikace s vítěznou firmou z výběrového řízení je značně komplikovaná, momentálně již minimálně 14 dní město vyzývá tuto společnost, aby její zástupci přišli na radnici podepsat již městem schválený dodatek ke smlouvě a mohli tak neprodleně začít pracovat. Udělám vše pro to, aby město využilo všech svých možností k urychlení a co nejrychlejšímu dokončení prací.
  ~ Bc. Jan Picka, starosta města

   

  27.4.2016

  Opravy na sídlišti Vítězná

  dotaz:
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč nepokračují slibované opravy na sídlišti Vítězná. Dokončení oprav silnice Vítězná, parkovací plocha a oprava ulice Spartakiádní (nebo alespoň vyznačení parkovacích míst, pro lepší parkování).
  ~ Libuše Szokolaiová

  odpověď:
  Dobrý den, co se týče oprav ulice Vítězné, v nejbližších dnech začne po zimě další etapa stavby, plánovaný termín dokončení je polovina měsíce září, ale udělám vše pro to, aby tato část ulice byla opravená do konce prázdnin. Pokud jde o rekonstrukci Spartakiádní ulice a s tím související nárůst parkovacích míst, je zpracována studie a následně se bude řešit projekt a poté financování. Bohužel nejsem přesvědčený o tom, že se s rekonstrukcí začne v tomto volebním období. Když vše půjde optimálně, začalo by se v průběhu roku 2018.
  ~ Bc. Jan Picka, starosta města

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář