Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klamání, fikce, hrozby ...

20. 10. 2014

Stranou tak jde čestné prihlášení (pokud neodstraní překážku v podobě bydliště v jiném městě), které kandidát před volbami podepsal. V případě, že bude zvolen a nepřistěhuje se na trvalo do Sokolova, trestem pro něj bude nezvolení do zastupitelstva. Bohužel tuto podmínku lze obejít pouze na papíře... Jde především o novou místostarostku města, paní Oulehlovou a občanem Lokte zůstává zřejmě pan Onder.

Dalším problémem v našem regionu je zneužívání pozice silného "partnera" nejen pro město, ale především pro spolky, které jsou obdarovávány příspěvky na provoz. Představa, že jde jen o sen, ke kterému se hlásí stále víc spoluobčanů, se již pomalu rozplývá.

Jakou roli tedy hraje největší zaměstnavatel na Sokolovsku? Je primárně dúležité, aby na sokolovské radnici byla pokud možno vládní sestava? Peníze "potečou" z vlády do regionu pod touto podmínkou? A jak toho lze dosáhnout?   

Pro jistotu na radnici vznikla ve stínu 25.výročí po odvratu od socialismu Národní fronta politického porozumění.

V tom marastu si už jen těžko dokážu představit kupčení s hlasy za pár stovek a krabičku cigeret, tak jako tomu bylo údajně v některých částech republiky...

JK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář