Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nájezd pro kočárky u "Teska"

16. 11. 2011
Zní to až neuvěřitelně - plány ke stavbě "obchoďáku" TESCO v Sokolově není přívětivé pro skupinu zákazníků z řad maminek s kočárky. Při plánování výstavby se na ně pozapomnělo a jediným bezbariérovým přístupem je ten níže citovaný (zdroj www.sokolov.cz).
 
Cesta s kočárkem u hřbitova a u Tesca (28.7.2011)

 

Dobrý večer, znovu se na vás obracím s prosbou o vybudování sjezdu na kočárek u Tesca, kde jsou schody směrem k poště. Kdyby jste se tam šli podívat, tak uvidíte že po stranách těch schodů je ta tráva pěkně uježděná kočárky, kterýma tam musíme po trávě sjíždět, jelikož tam ten nájezd není. A znovu se ptám, kdy se bude opravovat parkoviště u hřbitova, při mé minulé otázce mi bylo odpověděno, že do týdne, a je pryč více jak měsíc a nic se neděje. Děkuji. Křehká

 

Odpověď:

Dobrý den, na parkovišti u hřbitova již byly zahájeny stavební práce a jeho úprava po opravě teplovodů. Ohledně otázky sjezdu. Pokud se jedná o sjezd, schody, u OC Michal, tyto byly vybudovány investorem OC, nikoliv městem Sokolov. K OC je umožněn příjezd a vstup pro kočárky z ul. M.Majerové, který slouží jako hlavní, bezbariérový vstup do areálu.
Pokud se jedná o sjezd u pošty, není nutné ničit zeleň kočárky, když se dají tyto schody bez problémů s minimální vzdáleností objet po chodníku.
Ing. Karel Jakobec, místostarosta

 

 

Náhledy fotografií ze složky Sokolov vs.kočárky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář