Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přímý přenos z jednání zastupitelstva? Málo, ale díky za to.

24. 11. 2014

Pokud se tento krok uskuteční, bude to určitě pokrok v sokolovském rybníčku. Bohužel na jednání zastupitelstva je již vše předpřipraveno a diskuse zastupitelů je bezzubá.

Stejně tak je bezzubý současný stav v rubrice "Napište starostovi", kdy není možnost "reagujte" (jako k aktualitám na hlavní stránce a ta stejně skončí v propadlišti informačního smetiště). Bylo by zajímavé vidět na obrazovce kultivovanou diskusi k tématům,která zajímají občany města. Aktualizace tránek je snad lepší v novém "dyzajnu", ale já jsem spokojený i s tím starým - jen kdyby byli lidi, kteří s tím umí pracovat a mají nápady, jak zjednodušit komunikaci s občanem. (Na obou verzích je stále neaktuální složení zastupitelů, náplň vzájemně nekoresponduje). Tudíž opět bude trvat než se s prostředím naučíme pracovat...

Stejně tak by bylo zajímavé si přečíst nejen usnesení z odborných výborů a komisí, ale i stručné zápisy. Ale to bych chtěl asi příliš.

Stejně tak by bylo zajímavé vědět (stačí i v den jednání rady) o čem, že to budou naši radní jednat. Možná bychom si mohli i přečíst zápisy z jednání rady (pokud nejde o městské tajemství), zápis z jednání zastupitelstva (tak tomu bylo kdysi opravdu zvykem - oproti účasti opozice v radě - do dnešního dne pan starosta nenašel argumenty na položenou otázku, ve kterých volebních obdobích tomu tak bylo). 

Otázka položená 18.11.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář