Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nakupování v Kauflandu a Lidlu

19. 7. 2007

Jistě jste již absolvovali nákup v některém z výše jmenovaných řetězců v Sokolově. Dlouhé čekání ze směru od Kauflandu, ještě delší při výjezdu z Lidlu. Motorizovaný návštěvník musí být konsternován když se při sjezdu z R6 a hodlá se kochat krásami města. Tu se však z nenadání se avým vozem ocitne na "bratrovražedné" křižovatce, kde čekají na svou příležitost nevrlí řidičové na příhodný okamžik vrhnout čumák svého miláčka do silniční mely.

Od Kauflandu do města je to ještě "hračka", tedy v uvozovkách. Směr do města je pro zkušeného řidiče lehce dosažitelný. Vadí pouze pár vzrostlých keřů po levé ruce při výhledu na přijíždějící vozy.

Od Lidlu už to tak lehce nejde. musíte dát přednost všem, tedy při směru do města. Z města to jde naopak velmi lehce (že by tudy vedla cesta z města?).

Jaká jsou tedy řešení? Jsou možná, což takhle kruhový objezd nebo zpomalení omezením rychlosti,.... Nově připravovaná výstavba obchodního centra (na místo parkoviště ČSAD již obsahuje ze strany Města podmínku pro investora vybudovat kvalitní příjezd a odjez (rozuměj - kruhové objezdy). V minulosti jsme byli vděčni za to, že jsme udali zabahněné území (pod Kauflandem).

Dnes je štěstí v neštěstí, že Kaufland a Lidl de facto jedno a totéž jsou.....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář