Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavosti z únorového zastupitelstva 2011

Celý zápis je k nahlédnutí ve fyzickém stavu na papíře v budově městského úřadu u tajemnice nebo na příslušném odboru kanceláře starosty. (Přístup sokolovské "zavřené" samosprávy je možné porovnat s otevřeným úřadem v Semilech, viz. zápisy zastupitelstva a materiály k projednávání).

- v dohledné době budou doplněny chybějící údaje v přehledu veřejných zakázek města

- na výjezním březnovém zasedání bude za přítomnosti ředitele vodárenské společnosti projednán nemravný přístup k sokolovským občanům ve věci rozesílky návrhů smluv o vodném, stočném a srážkové vodě. Právně je vše v pořádku ve smyslu, co není zakázáno, je dovoleno. Nulová sazba za metr krychlový srážek spadlých na soukromý pozemek, nemovitost není zpoplatnění!!!! V případě podpisu smlouvy se však majitel zavazuje do budoucna respektovat jakékoliv navýšení z nulové hodnoty. Smlouva je vypověditelná, ale vodu si budete kupovat v supermarketu....Problém se netýká jen tzv.domkařů, mezi soukromé objekty k bydlení patří také nemovistosti družstevní, společenství apod.typu.

- v interpelacích zazněla žádost o podporu poslanecké aktivity Rudolfa Chlada k výstavbě "silnice - dálnice" mezi Karlovými Vary a Prahou. (komentář : dálnice by to být určitě neměla, všichni víme v jakém stavu je státní rozpočet, půjčovat si je nesmysl z důvodu nevyužití celého rozsahu a naše děti splácení neocení. Intenzita provozu se za městem Bochov snižuje a opět "auta najíždí" u Nového Strašecí. Navíc je zde již sdružená poslanecká aktivita všech karlovarských poslanců.) 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář